Tapahtumaan ilmoittautuneet henkilöt

  1. *Hautamäki Riitta OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  2. *Kallio Jutta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  3. *Niemi-Korpi Noora OK N/M 10 km ajanotolla
  4. *Siik Elina OK N/M 10 km ajanotolla
  5. Aalto Tuukka OK N/M 6 km ajanotolla
  6. Abbors Alexandra OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  7. Åbrandt Ronny OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  8. Ahlberg Suvi OK N/M 10 km ajanotolla
  9. Ahlskog Hanna-Lea OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  10. Aho Emma OK N/M 10 km ajanotolla
  11. Aho Heikki OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  12. Aho Sari OK N/M 10 km ajanotolla
  13. Ahvenkoski Joona OK N/M 6 km ajanotolla
  14. Åkerblom Johan OK N/M 10 km ajanotolla
  15. Albäck Mats OK N/M 10 km ajanotolla
  16. Annola Eija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  17. Anttila Miia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  18. Anttiroiko Jani OK N/M 10 km ajanotolla
  19. Anttiroiko Markus OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  20. Aro Nina OK N/M 10 km ajanotolla
  21. Aro Sirkka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  22. Asplund Simon OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  23. Autio Heidi OK N/M 10 km ajanotolla
  24. Bäck Solveig OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  25. Backman Johnny OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  26. Backnäs Tommy OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  27. Bengtsson Roland OK N/M 6 km ajanotolla
  28. Björkell Mats OK N/M 6 km ajanotolla
  29. Björkell Susann OK N/M 6 km ajanotolla
  30. Björklund Marina OK N/M 6 km ajanotolla
  31. Björknäs-Flinck Anitha OK N/M 10 km ajanotolla
  32. Björkstrand Ann-Sofi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  33. Björkström Sandra OK N/M 6 km ajanotolla
  34. Blomström Anja OK N/M 10 km ajanotolla
  35. Bodbacka Taru OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  36. Boman Jan Varattu N/M 6 km ajanotolla
  37. Bränn Robert OK N/M 10 km ajanotolla
  38. Corin Peter OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  39. Dalhem Sofia OK N/M 10 km ajanotolla
  40. De Jung Tuula OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  41. Edsvik Sara OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  42. Ekfors Cecilia OK N/M 6 km ajanotolla
  43. Eklund Andre OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  44. Eklund Kristian OK N/M 6 km ajanotolla
  45. Enlund Rebecca Varattu N/M 6 km ajanotolla
  46. Enlund-Piirto Annika OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  47. Erkkilä Ari OK N/M 6 km ajanotolla
  48. Eskola Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  49. Eskola Pasi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  50. Fagernäs Leif OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  51. Fan Qingyu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  52. Finell Hanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  53. Finnilä Sari OK N/M 10 km ajanotolla
  54. Fiskaali Juho OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  55. Flinck Christian OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  56. Flinck Jenny OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  57. Fors Johan OK N/M 10 km ajanotolla
  58. Forsander Mårten OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  59. Forsbacka Ulla OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  60. Forsberg Anders OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  61. Forsell Eva-Lena OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  62. Forsgård-Karjalainen Anette OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  63. Forsman Mirka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  64. Furu Harri OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  65. Furu Jonas OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  66. Girod Jenny OK N/M 10 km ajanotolla
  67. Gonsalves Jonna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  68. Gonsalves Sanjay OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  69. Granberg Sonja OK N/M 10 km ajanotolla
  70. Granholm Johnny OK N/M 10 km ajanotolla
  71. Haapanen Anssi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  72. Haapaniemi Sanna-Mari Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  73. Haapoja Paula OK N/M 6 km ajanotolla
  74. Haasala Johanna Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  75. Häggblom Sten OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  76. Hägglund Benita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  77. Hagqvist Karen OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  78. Hagström Andreas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  79. Hänninen Jarno OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  80. Hannus Matias OK N/M 10 km ajanotolla
  81. Harald Mari OK N/M 10 km ajanotolla
  82. Harju Annika OK N/M 10 km ajanotolla
  83. Harju Eveliina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  84. Harmaala Amanda OK N/M 10 km ajanotolla
  85. Härmänmaa Iida OK N/M 10 km ajanotolla
  86. Härö Saara OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  87. Hassinen Satu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  88. Hauhtonen Heidi OK N/M 10 km ajanotolla
  89. Hauhtonen Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  90. Hautakoski Jouni OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  91. Heikell Markus OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  92. Heikkilä Crista OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  93. Heikkilä-Nyman Maria OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  94. Heininen Eeva-Maria OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  95. Heinola Mika OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  96. Heinonen Johanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  97. Heinonen Jouni OK N/M 10 km ajanotolla
  98. Hentonen Tommi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  99. Herrala Päivi OK N/M 6 km ajanotolla
  100. Herranen Teuvo OK N/M 6 km ajanotolla
  101. herronen hannu OK N/M 10 km ajanotolla
  102. Hietala Kokkolan Konttoripiste / Juha OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  103. Hietala Pekka OK N/M 10 km ajanotolla
  104. Hietala Susanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  105. Hietala Terhi OK N/M 10 km ajanotolla
  106. Hietala * Kokkolan Keskusapteekki / Heidi OK N/M 6 km ajanotolla
  107. Hietalahti Janne OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  108. Hietanen Piia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  109. Himanka Jarkko OK N/M 10 km ajanotolla
  110. Högnabba Andreas OK N/M 6 km ajanotolla
  111. Högnabba Britt-Mari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  112. Hollanti Tuomas OK N/M 6 km ajanotolla
  113. Holm Mats OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  114. Holm Riikka OK N/M 6 km ajanotolla
  115. Holmström Elias OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  116. Holmström Joni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  117. Holopainen Päivi OK N/M 6 km ajanotolla
  118. Hongell Camilla OK N/M 10 km ajanotolla
  119. Hongell Timo OK N/M 6 km ajanotolla
  120. Huhtala Satu-Maarit OK N/M 10 km ajanotolla
  121. Hukari Mirva Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  122. Hukari Sisko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  123. Hulden Greger OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  124. Huldėn Siv OK N/M 10 km ajanotolla
  125. Huttunen Sanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  126. Hyrsky Tuula OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  127. Hyytinen Kari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  128. Ikkala Jarmo OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  129. Immonen Sanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  130. Isohanni Allan OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  131. Isokoski Jussi OK N/M 10 km ajanotolla
  132. Isoniemi Markus OK N/M 10 km ajanotolla
  133. Isopahkala Riku OK N/M 10 km ajanotolla
  134. Jaaksi Pauli OK N/M 6 km ajanotolla
  135. Jaara Nico OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  136. Jääskä Minna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  137. Jakovleff Oskari OK N/M 6 km ajanotolla
  138. Jansson Tommy OK N/M 10 km ajanotolla
  139. Järvelä Jenni OK N/M 6 km ajanotolla
  140. Järvelä Kari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  141. Järvelä Sirkka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  142. Järvenoja Saija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  143. Jestoi Anita OK N/M 10 km ajanotolla
  144. Johansson Anna-Liisa* OK N/M 10 km ajanotolla
  145. Johansson Sirpa OK N/M 6 km ajanotolla
  146. Joki Pertti OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  147. Joki-Korpela Merja OK N/M 10 km ajanotolla
  148. Junkala Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  149. Junkkila Tomi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  150. Junnila Henna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  151. Jylhä Auli OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  152. Jylhä Hanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  153. Jylhä Hannele OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  154. Jylhä Henrik OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  155. Jylhä Markku OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  156. Jylhä Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  157. Kahilainen Virpi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  158. Kailajärvi Maija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  159. Kalliokoski Iina OK N/M 6 km ajanotolla
  160. Kalliokoski Marjaana Varattu N/M 6 km ajanotolla
  161. Kalliokoski Matti OK N/M 10 km ajanotolla
  162. Kalliokoski Satu OK N/M 6 km ajanotolla
  163. Kalliokoski Veera OK N/M 6 km ajanotolla
  164. Kalliosalo Samuli OK N/M 6 km ajanotolla
  165. Kallunki Henry OK N/M 6 km ajanotolla
  166. Kamula Kalle OK N/M 10 km ajanotolla
  167. Kanala Pirjo OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  168. Kangas Marjo OK N/M 10 km ajanotolla
  169. Kangas Mika OK N/M 10 km ajanotolla
  170. Kangas Petri Varattu N/M 6 km ajanotolla
  171. Kangas Saara Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  172. Kangas Taneli OK N/M 10 km ajanotolla
  173. Kangasvieri Mari-Liis OK N/M 6 km ajanotolla
  174. Kankkonen Bonnie OK N/M 6 km ajanotolla
  175. Kankkonen Minna OK N/M 6 km ajanotolla
  176. Känsäkangas Ann-Charlott OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  177. Känsäkangas Tuomo OK N/M 6 km ajanotolla
  178. karhula mirjami OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  179. Karjalainen Antti OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  180. Karppinen Martta OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  181. Karppinen Roope OK N/M 10 km ajanotolla
  182. Karppinen Sanna Varattu N/M 6 km ajanotolla
  183. Karvonen Tiia-Maria OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  184. Kauppila Leena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  185. Kauppinen Satu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  186. Kauppinen Toni OK N/M 10 km ajanotolla
  187. Kaustinen Heini Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  188. Kautto Erkki OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  189. Kautto Jenni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  190. Kautto Miikka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  191. Kautto Tarja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  192. Kavonius Anita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  193. Keituri Anders OK N/M 10 km ajanotolla
  194. Kempas Leif OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  195. Keränen Arja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  196. Kero Janica OK N/M 6 km ajanotolla
  197. Keski-Petäjä Tuomas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  198. Kettula Mari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  199. Kiiskilä Katja OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  200. Kinnunen Heidi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  201. Kinnunen Päivi OK N/M 6 km ajanotolla
  202. Kiuru Henri OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  203. Kiuru Pasi Varattu N/M 6 km ajanotolla
  204. Kivelä Ilkka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  205. Kivelä Merja OK N/M 10 km ajanotolla
  206. Kiviniemi Marko OK N/M 6 km ajanotolla
  207. Klemets Anna OK N/M 6 km ajanotolla
  208. Klemetti Mari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  209. Knutar Camilla OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  210. Knutar Patrik OK N/M 10 km ajanotolla
  211. Knuuti Johanna OK N/M 10 km ajanotolla
  212. Koivisto Leena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  213. Koivuaho Anu OK N/M 6 km ajanotolla
  214. Koivuranta Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  215. Kokkonen Kimmo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  216. Kontio Mika OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  217. Kontio Niina OK N/M 6 km ajanotolla
  218. Kontio Toni OK N/M 6 km ajanotolla
  219. Kopsa Samuel OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  220. Korhonen Hannu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  221. Korkiakoski Lari OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  222. Korkiakoski Niko OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  223. Korkiakoski Toni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  224. Korpela Veli-Pekka OK N/M 10 km ajanotolla
  225. Koskela Annika OK N/M 10 km ajanotolla
  226. Koskela Hannele OK N/M 10 km ajanotolla
  227. Koskela Hannu OK N/M 6 km ajanotolla
  228. Koskela Päivi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  229. Koskela Saara OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  230. Koskela Terhi OK N/M 10 km ajanotolla
  231. Koskela-Björk Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  232. Koskenniska-Hyyppä Annika OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  233. Koski-Vähälä Piia OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  234. Koskimaa Jonna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  235. Kotisaari Anni OK N/M 6 km ajanotolla
  236. Kotisaari Jenni OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  237. Krintilä Niina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  238. Krohn Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  239. Krokfors Anna-Stina OK N/M 6 km ajanotolla
  240. Kudiabor Dominic OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  241. Kuiv Katariina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  242. Kuivanto Timo OK N/M 10 km ajanotolla
  243. Kujala Jouko OK N/M 10 km ajanotolla
  244. Kujala Ritva OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  245. Kukkola Anneli OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  246. Kulla Miikka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  247. Kulla Miikka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  248. Kultalahti Jukka OK N/M 6 km ajanotolla
  249. Kumpula Heidi OK N/M 6 km ajanotolla
  250. Kung Christine OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  251. Kurikkala Susanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  252. Kurikkala Veera OK N/M 6 km ajanotolla
  253. Kuusela Kati OK N/M 10 km ajanotolla
  254. Kykyri Arto OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  255. Kykyri-Puumala Merja OK N/M 6 km ajanotolla
  256. Kyrölä Satu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  257. Kytölä Janne OK N/M 6 km ajanotolla
  258. Kytölä Pirjo OK N/M 6 km ajanotolla
  259. Laakkonen Jaakko OK N/M 10 km ajanotolla
  260. Lahti Tuomo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  261. Laihia Anna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  262. Laine Sanna OK N/M 6 km ajanotolla
  263. Laitila Jenina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  264. Laitila Perttu OK N/M 6 km ajanotolla
  265. Lammi Annukka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  266. Lampinen Annika OK N/M 10 km ajanotolla
  267. Lappi Jukka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  268. Lappi Mikko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  269. Lassila Anna-Kaisa OK N/M 10 km ajanotolla
  270. Lassila Niko OK N/M 10 km ajanotolla
  271. Laukkonen Ari Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  272. Lehtimäki Sirpa OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  273. Lehtinen Hilkka OK N/M 10 km ajanotolla
  274. Lehto Sami OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  275. Leinonen Jaana OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  276. Leinonen Petri OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  277. Leipälä Martta OK N/M 10 km ajanotolla
  278. Leivo-Rintakorpi Tuija Varattu N/M 6 km ajanotolla
  279. Lempiäinen Henna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  280. Lempola Merja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  281. Lepistö Aki OK N/M 6 km ajanotolla
  282. Leppälä Anu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  283. Leppälä Fanni Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  284. Leppälä Fanni OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  285. Leppälä Hilkka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  286. Leppämäki Asta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  287. Leppänen Teemu OK N/M 10 km ajanotolla
  288. Libäck Torolf OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  289. Liedes Jarmo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  290. Liedes Jukka OK N/M 10 km ajanotolla
  291. Lillkåla Patrick OK N/M 6 km ajanotolla
  292. Lillrank Ulrica OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  293. Lillsunde Mikael OK N/M 10 km ajanotolla
  294. Lillsunde Stefan OK N/M 10 km ajanotolla
  295. Lindberg Miika OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  296. Lindell Ann-Cristine OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  297. lindfors tom OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  298. Lindholm Eeva-Riitta OK N/M 6 km ajanotolla
  299. Lindholm Hanna-Mari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  300. Lindholm Liisa OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  301. Lindholm Tiina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  302. Lindqvist Kristian OK N/M 10 km ajanotolla
  303. Lindqvist Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  304. Linna Oskari OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  305. Löfbacka Ann-Katrin OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  306. Löfbacka Marita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  307. Lokasaari Aki OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  308. Löytynoja Juha OK N/M 10 km ajanotolla
  309. Löytynoja Oili OK N/M 10 km ajanotolla
  310. Lukkarila Berit OK N/M 10 km ajanotolla
  311. Lukkaroinen Heikki OK N/M 6 km ajanotolla
  312. Luoma Anni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  313. Luoma Teemu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  314. Luotsinen Henrikki OK N/M 6 km ajanotolla
  315. Mäensivu Minttu OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  316. Mahanen Eeva-Liisa Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  317. Maijala Jaakko OK N/M 6 km ajanotolla
  318. Majabacka Kenneth OK N/M 6 km ajanotolla
  319. Mäkelä Jarkko OK N/M 10 km ajanotolla
  320. Mäkela Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  321. Mäkelä Timo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  322. Mäki Jenni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  323. Mäkinen Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  324. Mäkitalo * Matti OK N/M 10 km ajanotolla
  325. Malila Päivi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  326. Mäntylä Riitta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  327. Marjakangas Kari OK N/M 10 km ajanotolla
  328. Marjakangas Sofia OK N/M 10 km ajanotolla
  329. Märsylä Susanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  330. Märsylä Ville OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  331. Martinkauppi Aappo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  332. Mattila Hannele OK N/M 6 km ajanotolla
  333. Maunula Minna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  334. Maunula Petri OK N/M 10 km ajanotolla
  335. Maunumäki Minna OK N/M 10 km ajanotolla
  336. Mehtälä Hannu OK N/M 10 km ajanotolla
  337. Mèszàros Pèter OK N/M 6 km ajanotolla
  338. Michelsson Johanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  339. Mikkonen Milla OK N/M 10 km ajanotolla
  340. Molander Ulf OK N/M 6 km ajanotolla
  341. Möttönen Antti OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  342. Muhonen Vesa OK N/M 10 km ajanotolla
  343. Muilu Marie OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  344. Muuraiskangas Ari OK N/M 6 km ajanotolla
  345. Myllykangas Juha OK N/M 6 km ajanotolla
  346. Nätynki Taru OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  347. Neunstedt Henrik OK N/M 6 km ajanotolla
  348. Neupane Jharna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  349. Niemelä Maija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  350. Niemi Arto OK N/M 10 km ajanotolla
  351. Niemi Jarmo Varattu N/M 6 km ajanotolla
  352. Niemi Pirkko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  353. Niemi Tommi Varattu N/M 6 km ajanotolla
  354. Niemi-Korpi Noora OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  355. Nieminen Arto OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  356. Nieminen Samuli OK N/M 10 km ajanotolla
  357. Niemonen Antto OK N/M 10 km ajanotolla
  358. Niemonen Heikki OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  359. Niininen Jaakko OK N/M 10 km ajanotolla
  360. Niininen Jaana Varattu N/M 6 km ajanotolla
  361. Niska-Rahkola Sanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  362. Niskala Asko OK N/M 10 km ajanotolla
  363. Nissilä Anu OK N/M 6 km ajanotolla
  364. Nissilä Harri OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  365. Nissilä Teemu OK N/M 6 km ajanotolla
  366. Nissinen Pekka OK N/M 10 km ajanotolla
  367. Nisula Pirjo OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  368. Nopanen Mika Varattu N/M 10 km ajanotolla
  369. Nurkkala Kirsi Varattu N/M 10 km ajanotolla
  370. Nurminen Nita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  371. Nyholm Yngve OK N/M 6 km ajanotolla
  372. Nylund Marianne OK N/M 10 km ajanotolla
  373. Nylund Sonja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  374. Nyman Eila OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  375. Nyman Malin OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  376. Nyrönen Anna OK N/M 10 km ajanotolla
  377. Nystrand Johanna OK N/M 6 km ajanotolla
  378. Oikari Tarja OK N/M 6 km ajanotolla
  379. Öling Kari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  380. Ollila Anni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  381. Ollila Tuomas OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  382. Olsson Päivi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  383. Orjala Iiro OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  384. Öst Tomas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  385. Österblad Ulrika OK N/M 10 km ajanotolla
  386. Paananen Jouni Varattu N/M Puolimaraton ajanotolla
  387. Paananen Rauni OK N/M 10 km ajanotolla
  388. Paananen Sari Varattu N/M 10 km ajanotolla
  389. Paasila Sini OK N/M 10 km ajanotolla
  390. Paavola Jenna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  391. Päivärinne Maria OK N/M 10 km ajanotolla
  392. Pajakoski Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  393. Palokangas-Kulju Erja Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  394. Paloranta Pentti OK N/M 6 km ajanotolla
  395. Palosaari Kim OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  396. Pelto-Arvo Esko OK N/M 10 km ajanotolla
  397. Pelto-Arvo Jarkko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  398. Peltokorpi Karri OK N/M 6 km ajanotolla
  399. Peltola Anne OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  400. Peltola Joonas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  401. Peltonen Kari OK N/M 10 km ajanotolla
  402. Penttilä Anne OK N/M 6 km ajanotolla
  403. Penttilä Eeli OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  404. Penttilä Tiina Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  405. Pihajoki Petteri OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  406. Pikkarainen Matias OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  407. Pirkola Juho OK N/M 10 km ajanotolla
  408. Pirttimäki Pyry OK N/M 6 km ajanotolla
  409. Poikkimäki Jemina OK N/M 6 km ajanotolla
  410. Poutanen Tarja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  411. Pöyhönen Hartman Rauta Oy / Anne OK N/M 6 km ajanotolla
  412. Prest Anne OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  413. Prest Saara OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  414. Prittinen Jari OK N/M 10 km ajanotolla
  415. Pulkkinen Jarkko OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  416. Puukangas Sami OK N/M 10 km ajanotolla
  417. Puumala Erika OK N/M 6 km ajanotolla
  418. Puurula Kaarina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  419. Puusaari Minna Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  420. Pyörre Seppo OK N/M 10 km ajanotolla
  421. Rahkola Arto OK N/M 10 km ajanotolla
  422. Rahkolin Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  423. Rahkonen Marko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  424. Rahnasto Marko OK N/M 10 km ajanotolla
  425. Räisälä Markku OK N/M 6 km ajanotolla
  426. Ranta-Ylitalo Janika OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  427. Rauma Tiina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  428. Rautiainen Elias OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  429. Rautiainen Elisa OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  430. Ravald Pia OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  431. Rekilä Suvi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  432. Renlund Stefan OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  433. Rieskaniemi Ville OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  434. Riihimäki Satu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  435. Rimpioja Eija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  436. Riska Sofia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  437. Rita Olli OK N/M 10 km ajanotolla
  438. Roininen Ulla OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  439. Rönnkvist Sanna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  440. Roos Sören OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  441. Roukala Pasi OK N/M 6 km ajanotolla
  442. Ruppa Tiina Varattu N/M 6 km ajanotolla
  443. Saarela Helinä OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  444. Saari Benjamin OK N/M 10 km ajanotolla
  445. Saarikettu Sampo OK N/M 6 km ajanotolla
  446. Säilynoja Tiina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  447. Salmela Jenna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  448. Salmela Jukka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  449. salmela tiina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  450. Salmi Janne OK N/M 6 km ajanotolla
  451. Salmu Riitta OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  452. Salo Margit Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  453. Salo Päivi OK N/M 6 km ajanotolla
  454. Sandbacka Linda OK N/M 6 km ajanotolla
  455. Sandberg Mika OK N/M 10 km ajanotolla
  456. Sandell Torbjörn Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  457. Sandström Lars OK N/M 6 km ajanotolla
  458. Sandström Patrik OK N/M 10 km ajanotolla
  459. Sarja Jaana OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  460. Sarkkinen Ante OK N/M 10 km ajanotolla
  461. Satta Santeri OK N/M 10 km ajanotolla
  462. Saukko Hanna OK N/M 10 km ajanotolla
  463. Sesay Hawa OK N/M 6 km ajanotolla
  464. Siironen Marko OK N/M 6 km ajanotolla
  465. Sikala Ilkka OK N/M 6 km ajanotolla
  466. Sillanpää Aino Varattu N/M 6 km ajanotolla
  467. Sillanpää Elina OK N/M 6 km ajanotolla
  468. Silver Taina OK N/M 10 km ajanotolla
  469. Simonen Kari-Jussi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  470. Sjöberg Sonja OK N/M 10 km ajanotolla
  471. Sjölind Dan OK N/M 10 km ajanotolla
  472. sjölind Johnny OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  473. Sjöwall Peter OK N/M 6 km ajanotolla
  474. Skantsi Edvard OK N/M 6 km ajanotolla
  475. Skantsi Lauri Varattu N/M 6 km ajanotolla
  476. Skog Christer OK N/M 6 km ajanotolla
  477. Skog Mattias OK N/M 6 km ajanotolla
  478. Slotte Emilia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  479. Snårbacka Andreas OK N/M 10 km ajanotolla
  480. Snellma Samuel OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  481. Söderbacka Åsa OK N/M 6 km ajanotolla
  482. Sorvisto Anne OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  483. Sorvisto-Harju Mari OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  484. Spiz Maria OK N/M 6 km ajanotolla
  485. Stenborg Jenn OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  486. Stenmark Stefan OK N/M 10 km ajanotolla
  487. Stenvall Markus OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  488. Storbacka Solveig OK N/M 6 km ajanotolla
  489. Store Harriet OK N/M 6 km ajanotolla
  490. Strandvall Kristian OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  491. Ström Jonna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  492. Sumel Mia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  493. Suni Johanna OK N/M 6 km ajanotolla
  494. Suominen Tommi OK N/M 10 km ajanotolla
  495. Suviola Janne OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  496. Svartsjö Gun-Britt OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  497. Svenfelt Malena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  498. Svenlin Eva-Maria OK N/M 10 km ajanotolla
  499. Syri Emmi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  500. Taari Tarmo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  501. Taipale Pasi OK N/M 6 km ajanotolla
  502. Taivassalo Eija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  503. Takalo-Mattila Riitta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  504. Tallqvist Gina OK N/M 10 km ajanotolla
  505. Tallqvist Hannele OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  506. Tallqvist Mikael OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  507. Tapola Hankkija Oy / Jarkko OK N/M 10 km ajanotolla
  508. Termonen Jenni OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  509. Tervo Helena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  510. Thodén Gustav OK N/M 6 km ajanotolla
  511. Tiikkainen Emmi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  512. Tikkakoski Irma OK N/M 6 km ajanotolla
  513. Tikkakoski Mervi Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  514. Tikkakoski Saima OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  515. Timonen Reko OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  516. Timonen Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  517. Tissari Tiia OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  518. Toivola Maria OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  519. Toivola Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  520. Törmälä Marjo OK N/M 10 km ajanotolla
  521. Tornikoski Teemu OK N/M 10 km ajanotolla
  522. Tornikoski Veli-Matti OK N/M 10 km ajanotolla
  523. Tuikka Arsi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  524. Tuikkanen Matti OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  525. Tuomikoski Soili OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  526. Tuomisto Jussi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  527. Tuomisto Silja OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  528. Turpeinen Tero OK N/M 6 km ajanotolla
  529. Tuukkanen Anne OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  530. Tuura Matti OK N/M 6 km ajanotolla
  531. Typpi Matti Varattu N/M 10 km ajanotolla
  532. Udelius Outi OK N/M 10 km ajanotolla
  533. Uurinmäki Riikka OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  534. Uusi-Pohjola Annu OK N/M 6 km ajanotolla
  535. Vähähyyppä Sirpa OK N/M 10 km ajanotolla
  536. Vähäkangas Juha OK N/M 6 km ajanotolla
  537. Vähämäki Sari-Kaarina Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  538. Vähärautio Liisa OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  539. Vähäsöyrinki Liisi OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  540. Vähäsöyrinki Merja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  541. Vähäsöyrinki Tanja OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  542. Väisänen Minna Kaarina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  543. Väisänen Sanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  544. Välimaa Anita Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  545. Välisääri Margit Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  546. Vanhala Hannu OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  547. Varila Tuija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  548. Varjonen Tuula OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  549. Vestman Johnny OK N/M 6 km ajanotolla
  550. Vestman Simon OK N/M 10 km ajanotolla
  551. Vigård Nina-Marie OK N/M 10 km ajanotolla
  552. Viitanen Sonja OK N/M 10 km ajanotolla
  553. Viitasaari Esko OK N/M 6 km ajanotolla
  554. Viitasalo Sami OK N/M 10 km ajanotolla
  555. Vikman Kenneth OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  556. Vikström Filip OK N/M 10 km ajanotolla
  557. Vilppola Ari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  558. Vinkka Ulla OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  559. Virkkala Joni OK N/M 6 km ajanotolla
  560. Vistiaho Ville OK N/M 6 km ajanotolla
  561. Vuolle Paula OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  562. Vuolteenaho Kokkolan Konttoripiste / Timo OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  563. Vuoti Anne OK N/M 10 km ajanotolla
  564. Wiirilinna Jussi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  565. Wikström Antti OK N/M 10 km ajanotolla
  566. Willman Jani OK N/M 10 km ajanotolla
  567. Wisén Malin OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  568. Wiss Alexandra OK N/M 10 km ajanotolla
  569. Wistbacka Nina OK N/M 6 km ajanotolla
  570. Ylitalo Sini OK N/M 6 km ajanotolla

Merkkien selitykset

OK = Ilmoittautumisesi on vahvistettu.

Varattu = Sinulle on varattu paikka tapahtumasta mutta osallistumismaksu ei ole vielä rekisteröitynyt järjestelmään.

Jonossa = Olet varasijalla jonottamassa peruutuspaikkoja. Peruutuspaikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä ja paikan saaneille ilmoitetaan erikseen.


Listalla näytetään vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun ilmoittaumisen yhteydessä.

Ota yhteyttä asiakaspalveluun jos nimesi ei ole listalla ilmoittautumisestasi ja luvasta huolimatta.


Kokkola City Run 11.9.2020

Takaisin tapahtuman tietoihin
Tietoa palvelusta
Ingo ilmoittautumisjärjestelmä © Creative Preludi