Tapahtumaan ilmoittautuneet henkilöt

  1. *Hautamäki Riitta OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  2. *Kallio Jutta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  3. *Niemi-Korpi Noora OK N/M 10 km ajanotolla
  4. *Siik Elina OK N/M 10 km ajanotolla
  5. Aalto Tuukka OK N/M 6 km ajanotolla
  6. Åbrandt Ronny OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  7. Ahlskog Hanna-Lea OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  8. Aho Emma OK N/M 10 km ajanotolla
  9. Åkerblom Johan OK N/M 10 km ajanotolla
  10. Anttila Miia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  11. Anttiroiko Jani OK N/M 10 km ajanotolla
  12. Asplund Simon OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  13. Bäck Solveig OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  14. Backman Johnny OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  15. Björkell Mats OK N/M 6 km ajanotolla
  16. Björkell Susann OK N/M 6 km ajanotolla
  17. Björknäs-Flinck Anitha OK N/M 10 km ajanotolla
  18. Bränn Robert OK N/M 10 km ajanotolla
  19. Dalhem Sofia OK N/M 10 km ajanotolla
  20. Enlund Rebecca Varattu N/M 6 km ajanotolla
  21. Erkkilä Ari OK N/M 6 km ajanotolla
  22. Fan Qingyu Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  23. Flinck Christian OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  24. Flinck Jenny OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  25. Fors Johan OK N/M 10 km ajanotolla
  26. Forsell Eva-Lena OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  27. Gonsalves Jonna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  28. Gonsalves Sanjay OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  29. Granberg Sonja Varattu N/M 10 km ajanotolla
  30. Haapoja Paula OK N/M 6 km ajanotolla
  31. Hagström Andreas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  32. Hänninen Jarno OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  33. Hannus Matias OK N/M 10 km ajanotolla
  34. Harald Mari Varattu N/M 10 km ajanotolla
  35. Harmaala Amanda OK N/M 10 km ajanotolla
  36. Härmänmaa Iida OK N/M 10 km ajanotolla
  37. Hauhtonen Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  38. Heikkilä-Nyman Maria OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  39. Heinola Mika OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  40. Herrala Päivi OK N/M 6 km ajanotolla
  41. Herranen Teuvo OK N/M 6 km ajanotolla
  42. herronen hannu OK N/M 10 km ajanotolla
  43. Hietala Kokkolan Konttoripiste / Juha OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  44. Hietanen Piia Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  45. Högnabba Andreas OK N/M 6 km ajanotolla
  46. Holmström Elias OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  47. Hongell Camilla OK N/M 10 km ajanotolla
  48. Hongell Timo Varattu N/M 6 km ajanotolla
  49. Huldėn Siv OK N/M 10 km ajanotolla
  50. Hyrsky Tuula OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  51. Isohanni Allan OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  52. Isopahkala Riku OK N/M 10 km ajanotolla
  53. Jaaksi Pauli OK N/M 6 km ajanotolla
  54. Johansson Anna-Liisa* OK N/M 10 km ajanotolla
  55. Johansson Sirpa OK N/M 6 km ajanotolla
  56. Joki Pertti OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  57. Joki-Korpela Merja OK N/M 10 km ajanotolla
  58. Junkala Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  59. Jylhä Hanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  60. Jylhä Pekka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  61. Kalliosalo Samuli OK N/M 6 km ajanotolla
  62. Kamula Kalle OK N/M 10 km ajanotolla
  63. Kanala Pirjo OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  64. Kangas Marjo OK N/M 10 km ajanotolla
  65. Kangas Mika OK N/M 10 km ajanotolla
  66. Kangasvieri Mari-Liis OK N/M 6 km ajanotolla
  67. Kankkonen Bonnie OK N/M 6 km ajanotolla
  68. Kankkonen Minna OK N/M 6 km ajanotolla
  69. Känsäkangas Tuomo OK N/M 6 km ajanotolla
  70. karhula mirjami OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  71. Karppinen Martta OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  72. Karppinen Roope OK N/M 10 km ajanotolla
  73. Kauppila Leena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  74. Kauppinen Toni Varattu N/M 10 km ajanotolla
  75. Kavonius Anita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  76. Keränen Arja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  77. Kivelä Ilkka Varattu N/M Puolimaraton ajanotolla
  78. Kiviniemi Marko OK N/M 6 km ajanotolla
  79. Knutar Patrik OK N/M 10 km ajanotolla
  80. Koivisto Leena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  81. Koivuaho Anu OK N/M 6 km ajanotolla
  82. Koivuranta Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  83. Kokkonen Kimmo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  84. Kontio Mika OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  85. Kotisaari Anni Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  86. Kotisaari Jenni OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  87. Krohn Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  88. Krokfors Anna-Stina OK N/M 6 km ajanotolla
  89. Kudiabor Dominic OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  90. Kuivanto Timo OK N/M 10 km ajanotolla
  91. Kujala Jouko OK N/M 10 km ajanotolla
  92. Kujala Ritva OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  93. Kulla Miikka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  94. Kulla Miikka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  95. Kultalahti Jukka OK N/M 6 km ajanotolla
  96. Kung Christine OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  97. Kurikkala Susanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  98. Kurikkala Veera OK N/M 6 km ajanotolla
  99. Kyrölä Satu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  100. Laakkonen Jaakko OK N/M 10 km ajanotolla
  101. Lahti Tuomo OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  102. Laihia Anna OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  103. Laine Sanna Varattu N/M 6 km ajanotolla
  104. Laitila Jenina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  105. Laitila Perttu OK N/M 6 km ajanotolla
  106. Lammi Annukka OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  107. Lassila Niko OK N/M 10 km ajanotolla
  108. Leipälä Martta OK N/M 10 km ajanotolla
  109. Lempiäinen Henna Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  110. Leppämäki Asta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  111. Lillkåla Patrick OK N/M 6 km ajanotolla
  112. Lillsunde Mikael OK N/M 10 km ajanotolla
  113. Lillsunde Stefan OK N/M 10 km ajanotolla
  114. Lindberg Miika OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  115. lindfors tom OK N/M 10 km ajanotolla
  116. Lindholm Liisa OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  117. Lindholm Tiina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  118. Linna Oskari OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  119. Löfbacka Marita OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  120. Lokasaari Aki OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  121. Löytynoja Juha OK N/M 10 km ajanotolla
  122. Löytynoja Oili OK N/M 10 km ajanotolla
  123. Luoma Anni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  124. Luoma Teemu OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  125. Mäensivu Minttu OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  126. Maijala Jaakko OK N/M 6 km ajanotolla
  127. Mäkelä Jarkko OK N/M 10 km ajanotolla
  128. Mäkinen Nina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  129. Mäntylä Riitta OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  130. Marjakangas Kari OK N/M 10 km ajanotolla
  131. Marjakangas Sofia OK N/M 10 km ajanotolla
  132. Märsylä Ville OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  133. Maunula Minna Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  134. Maunumäki Minna Varattu N/M 10 km ajanotolla
  135. Mehtälä Hannu OK N/M 10 km ajanotolla
  136. Mèszàros Pèter OK N/M 6 km ajanotolla
  137. Michelsson Johanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  138. Molander Ulf OK N/M 6 km ajanotolla
  139. Muhonen Vesa OK N/M 10 km ajanotolla
  140. Muuraiskangas Ari OK N/M 6 km ajanotolla
  141. Neunstedt Henrik OK N/M 6 km ajanotolla
  142. Nieminen Arto OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  143. Niskala Asko Varattu N/M 10 km ajanotolla
  144. Nissilä Harri OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  145. Nylund Marianne OK N/M 10 km ajanotolla
  146. Nylund Sonja OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  147. Ollila Anni OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  148. Ollila Tuomas OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  149. Orjala Iiro OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  150. Öst Tomas OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  151. Österblad Ulrika OK N/M 10 km ajanotolla
  152. Paasila Sini OK N/M 10 km ajanotolla
  153. Pajakoski Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  154. Pelto-Arvo Esko OK N/M 10 km ajanotolla
  155. Pelto-Arvo Jarkko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  156. Peltokorpi Karri OK N/M 6 km ajanotolla
  157. Peltonen Kari OK N/M 10 km ajanotolla
  158. Penttilä Anne OK N/M 6 km ajanotolla
  159. Penttilä Eeli OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  160. Pirkola Juho OK N/M 10 km ajanotolla
  161. Pirttimäki Pyry OK N/M 6 km ajanotolla
  162. Pöyhönen Hartman Rauta Oy / Anne OK N/M 6 km ajanotolla
  163. Prest Anne OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  164. Prittinen Jari OK N/M 10 km ajanotolla
  165. Puukangas Sami OK N/M 10 km ajanotolla
  166. Pyörre Seppo OK N/M 10 km ajanotolla
  167. Rahkonen Marko OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  168. Rahnasto Marko OK N/M 10 km ajanotolla
  169. Räisälä Markku OK N/M 6 km ajanotolla
  170. Rauma Tiina OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  171. Rekilä Suvi OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  172. Renlund Stefan OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  173. Rita Olli OK N/M 10 km ajanotolla
  174. Saarela Helinä OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  175. Saari Benjamin OK N/M 10 km ajanotolla
  176. Saarikettu Sampo OK N/M 6 km ajanotolla
  177. Säilynoja Tiina OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  178. Salmi Janne OK N/M 6 km ajanotolla
  179. Sarja Jaana OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  180. Siironen Marko OK N/M 6 km ajanotolla
  181. Sikala Ilkka OK N/M 6 km ajanotolla
  182. Silver Taina OK N/M 10 km ajanotolla
  183. Skog Christer OK N/M 6 km ajanotolla
  184. Skog Mattias OK N/M 6 km ajanotolla
  185. Slotte Emilia OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  186. Snårbacka Andreas OK N/M 10 km ajanotolla
  187. Sorvisto-Harju Mari OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  188. Spiz Maria OK N/M 6 km ajanotolla
  189. Stenborg Jenn OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  190. Ström Jonna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  191. Suni Johanna OK N/M 6 km ajanotolla
  192. Suominen Tommi OK N/M 10 km ajanotolla
  193. Svenfelt Malena OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  194. Taipale Pasi OK N/M 6 km ajanotolla
  195. Taivassalo Eija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  196. Tallqvist Gina OK N/M 10 km ajanotolla
  197. Tallqvist Hannele OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  198. Tallqvist Mikael OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  199. Tapola Hankkija Oy / Jarkko OK N/M 10 km ajanotolla
  200. Thodén Gustav OK N/M 6 km ajanotolla
  201. Tikkakoski Irma OK N/M 6 km ajanotolla
  202. Tikkakoski Saima OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  203. Timonen Reko OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  204. Timonen Sari OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  205. Tissari Tiia OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  206. Tornikoski Teemu OK N/M 10 km ajanotolla
  207. Tornikoski Veli-Matti Varattu N/M 10 km ajanotolla
  208. Tuomikoski Soili OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  209. Tuura Matti OK N/M 6 km ajanotolla
  210. Udelius Outi OK N/M 10 km ajanotolla
  211. Vähähyyppä Sirpa OK N/M 10 km ajanotolla
  212. Vähärautio Liisa Varattu N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  213. Väisänen Sanna OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  214. Vanhala Hannu OK N/M Puolimaraton ajanotolla
  215. Varila Tuija OK N/M 6 km kävellen, juosten, hölkäten
  216. Vestman Johnny OK N/M 6 km ajanotolla
  217. Vestman Simon OK N/M 10 km ajanotolla
  218. Vigård Nina-Marie OK N/M 10 km ajanotolla
  219. Viitanen Sonja OK N/M 10 km ajanotolla
  220. Virkkala Joni OK N/M 6 km ajanotolla
  221. Vuoti Anne OK N/M 10 km ajanotolla
  222. Willman Jani OK N/M 10 km ajanotolla

Merkkien selitykset

OK = Ilmoittautumisesi on vahvistettu.

Varattu = Sinulle on varattu paikka tapahtumasta mutta osallistumismaksu ei ole vielä rekisteröitynyt järjestelmään.

Jonossa = Olet varasijalla jonottamassa peruutuspaikkoja. Peruutuspaikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä ja paikan saaneille ilmoitetaan erikseen.


Listalla näytetään vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun ilmoittaumisen yhteydessä.

Ota yhteyttä asiakaspalveluun jos nimesi ei ole listalla ilmoittautumisestasi ja luvasta huolimatta.


Kokkola City Run 15.5.2020

Takaisin tapahtuman tietoihin
Tietoa palvelusta
Ingo ilmoittautumisjärjestelmä © Creative Preludi